Kaaned WOLL

5 items total
Poti kaas 28 cm, klaas, WOLL
Poti kaas 28 cm, klaas, WOLL
Veebis laos (>5 pcs)
24,70 €
WLS28M
Pannikaas 24 x 24 cm, klaasist, WOLL
31,50 €
WLS224M
Pannikaas 26 cm, klaasist, WOLL
Pannikaas 26 cm, klaasist, WOLL
Veebis laos (>5 pcs)
26 €
WLS26M
Pannikaas 28 x 28 cm, klaasist, WOLL
50 €
WLS228M
Pannikaas 30 x 26 cm, klaas, WOLL
23,49 € –14 %
20 €
WLS229M

Parandage oma toiduvalmistamise kogemust meie suurepärase WOLL toiduvalmistamise kaante kollektsiooniga. Täpselt valmistatud ja vastupidavaks disainitud kaaned on mitmekülgne lisa igale köögile.

WOLLi toiduvalmistamise kaaned on loodud nii, et need sobivad erinevatele toidunõudele, tagades kindla ja turvalise istuvuse. Need kaaned aitavad sulatada kastet või hautada pehmet praadi, mis aitavad lukustada maitse ja niiskuse, mille tulemuseks on maitsvad ja ideaalselt küpsetatud toidud.

Üks WOLLi toiduvalmistamise kaante silmapaistvaid omadusi on nende läbipaistev disain. See võimaldab teil jälgida oma toiduvalmistamist ilma kaane tõstmata, säilitades soojust ja maitset. Hüvasti arvamistega ja tere tulemast oma kulinaarsete loomingu täpsuse juurde.

Nende kaante ergonoomilised käepidemed tagavad mugava ja turvalise haarde isegi siis, kui teie käed on märjad või rasvased. See praktiline disainifunktsioon lisab teie toiduvalmistamisprotsessile mugavust ja turvalisust.

Vastupidavus on WOLLi köögitarvete keskmes ja nende toiduvalmistamise kaaned ei ole erandiks. Need kaaned on loodud vastu pidama kõrgetele temperatuuridele ja igapäevasele kasutamisele ning on pikaajaline investeering, mis muutub teie köögi lahutamatuks osaks.

Meie WOLLi toiduvalmistamise kaante kollektsioonis on saadaval erinevaid suurusi, nii et saate leida oma pottidele ja pannidele sobivaima. Olenemata sellest, kas te valmistate süüa pereõhtusöögiks või eriliseks sündmuseks, need kaaned on loodud vastavalt teie vajadustele.

Täiustage oma kööki WOLLi toiduvalmistamise kaante abil juba täna ja kogege erinevust, mida need võivad teie toiduvalmistamisel teha. Nende kvaliteet, mitmekülgsus ja vastupidavus muudavad need iga köögi oluliseks täienduseks. Ärge oodake - alustage toiduvalmistamist täpsuse ja enesekindlusega kohe.