9 items total
Kärukott RACOON 32 cm, hall, 3 Sprouts
23,50 €
3SP3SSORA
Laste seinaorganiseerija OSTRICH 94 cm, beež, 3 Sprouts
23,50 €
3SPIWOOST
Mähkmete organiseerija BEAR 28 cm, beež, 3 Sprouts
18,50 €
3SPIDOBEA
Mänguasjade hoiukarp CAT 43 cm, beež, 3 Sprouts
27,90 €
3SPIBNCAT
Mänguasjade hoiukarp RECYCLED 33 cm, kreemjas, 3 Sprouts 3SPIBXSCR
Mänguasjade hoiukarp RECYCLED 33 cm, savi, 3 Sprouts
23,50 €
3SPIBXSCL
Mänguasjade hoiukarp RECYCLED 33 cm, terrazzo roheline, 3 Sprouts 3SPIBXTGN
Hoiukonteiner CRATE M, 28 cm, kokkupandav, lilla, 3 Sprouts 3SPICMDLC
Riidenagi lastele SADE pruun, Bloomingville
33,49 € –20 %
26,70 €
BV82049855

Laste toa hoiustamine - hoidke oma lapse tuba korras ja hubasena

Mis on lastetoa ladustamine?

Kindlasti ei ole te ainus, kes tunneb, et mänguasjade, mängude, raamatute ja pehmed loomad põrandalt üles korjamine on teie elus lõputu tsükkel. Laste asju on teatavasti raske korraldada, sest need on kas tohutud ja raskesti ladustatavad või väikesed ja arvukad.

Lastetoa hoiuruumide all mõistetakse mitmesugust mööblit ja tarvikuid, mis on leiutatud selleks, et hoida lastetoad korras ja organiseeritud. Mänguasjakastid, seinakorraldajad ja lapsemõõtmelised mantlikonksud on vaid mõned paljudest lastetubade hoiuvõimalustest.

Lastetoa panipaik on seega kergesti kättesaadav lahendus, mistõttu on Kulina toonud teile mainekate laste panipaikade tootjad nagu 3 Sprouts ja Bloomingville.

Millised on lastele mõeldud hoiusüsteemid, mis on saadaval veebilehel Kulina?

Asjakohased hoiulahendused on väga olulised laste asjade, nagu mänguasjad, raamatud, riided ja muud esemed, korrastamise ja kättesaadavuse säilitamiseks. Mänguasjade hoiukonteinerid ning laste konksud ja riputid on mõned neist hoiukohtadest, mis on saadaval veebilehel Kulina.

  • Mänguasjade hoiukast/karp: Need on suured konteinerid, mida nimetatakse mänguasjade hoiukastideks või -kastideks ja mis on loodud spetsiaalselt mänguasjade hoidmiseks ja korrastamiseks. Neil on tavaliselt kaas või avatud ülemine osa ja mõnel neist võivad olla isegi rattad liikuvuse tagamiseks.
  • Laste konksud ja riputuskonksud: Need on mõeldud selliste asjade nagu kotid, joped, mütsid ja seljakotid korrastamiseks. Neid saab kinnitada uste tagaküljele või paigutada seinale.

Millised on lastele mõeldud hoiukastide kasutamise eelised?

Need hoiukastid aitavad mänguasjade korrastamise erilise kohana vähendada segadust ning muuta mänguala kasutatavamaks ja visuaalselt ilusaks. Samuti hõlbustavad need lastel oma lemmikmänguasjade leidmist ja nendega mängimist igal ajal, kui nad seda soovivad, ning takistavad esemete purunemist, eksimist või hajumist üle kogu maja.

Lisaks organiseerimise edendamisele õpetavad mänguasjade hoiukastid lastele olulisi elutarkusi, nagu korrasolek, vastutus ja oma vara eest hoolitsemise väärtus. Need kastid pakuvad hästi organiseeritud süsteemi mänguasjade hoidmiseks, mis võimaldab lastel õppida oma mänguala korrastamist, sorteerimist ja hooldamist.

Veebisaidil Kulina saate osta ka täiendavaid laste vajadusi, nagu laste toolid, laste tekstiilid või laste sööginõusid.

Milliseid omadusi peaksite mänguasjavaruumi ostmisel arvestama?

Nüüd, kui olete teadlik oma võimalustest, on lihtsam planeerida, mida vajate oma lastetoale. Selleks, et saada korralik hinnang, kui palju ladustamisüksusi te vajate, on alati hea mõte vaadata, mida nad omavad. Kui kaasate oma lapsed oma hoiukasti valimisse, võib see olla teile mõlemale meeldiv.

Teie valitud täiuslikul seadmel peaksid lisaks atraktiivsusele olema järgmised omadused: tugevus ja vastupidavus, avatud riiulid, lihtne puhastamine ja sobivus teie kodu sisekujundusega.