Lauanõud MIJ

15 items total
Söögikauss NAVY & PINK SAKURA , 4 tk komplektis, 300 ml, MIJ MIJRW0018
Söögikauss WHITE WITH PINK SAKURA, 4 tk komplektis, 200 ml, MIJ MIJRW0016
Sushi komplekt BLACK SAKURA, 6-osaline komplekt, MIJ
55 €
MIJC0317
Sushi komplekt BLUE PLUM DESIGN, 6-osaline komplekt, MIJ
54,99 €
MIJRW0007
Sushi komplekt GEOMETRIC FLOWERS, 6-osaline komplekt, MIJ MIJC0307
Sushi komplekt, 6 tk komplektis, geomeetrilised sümbolid, MIJ MIJC0308
Sushi komplekt, 6-osaline komplekt, lilleline motiiv, MIJ MIJC0304
Sushi komplekt GREY WITH WHITE PETALS, 6-osaline komplekt, MIJ MIJRW0031

Avasta meie eksootiline kollektsioon lauanõusid tuntud Made In Japan kaubamärgilt! Tõsta oma toidukogemus uuele tasemele nende hoolikalt valmistatud komplektidega, mis ühendavad täiuslikult traditsiooni ja innovatsiooni. Iga lauanõu kajastab kaubamärgi pühendumust veatule käsitööle ja detailide tähelepanule.

Sukeldu Jaapani kultuuri ilu, samal ajal nautides meie hoolikalt kujundatud lauanõukomplekte, mis tõstavad esile igat hetke söögilauas. Alates elegantsetest teekomplektidest, mis lisavad elegantsi teetundidele, kuni keerukate mustritega õhtusöögikomplektideni, mis austavad Jaapani rikkalikku kunstipärandit - meie kollektsioon pakub mitmekesist valikut lauanõusid, mis sobivad teie unikaalse stiili ja eelistustega.

Valmistatud parimatest materjalidest ja impregneeritud Jaapani esteetika olemusega, need lauanõukomplektid MIJ ei ole lihtsalt nõud; need on muljetavaldavad funktsionaalse kunsti teosed. Kas korraldate ametlikku õhtusööki, lõõgastavat hommikusööki või lihtsalt naudite eineid lähedastega, meie Made In Japan lauanõud tagavad, et iga ampsu naudite stiilselt.

Avasta mitmekesisus meie lauanõukomplektide kollektsioonis MIJ ja leia täiuslikud tükid, mis täiendavad sinu söögirituaale. Tõsta toiduvalmistamise kunst Made In Japan erakordse käsitööga uuele tasemele ning lisa oma lauale pisut Jaapani kultuurilist rikkust. Tõsta oma toidukogemus juba täna meie erakordsete lauanõukomplektidega, kus traditsioon kohtub kaasaegse elegantsiga.