linikud

1 items total

Jooksikud - lisage põrandale tekstuuri

Mis on jooksja?

Mõiste "runner" viitab teatud tüüpi vaip , mis on mõeldud pika ja kitsa vaibaga ning mida sageli näeb trepikodades, koridorides ja sissepääsude juures.

Veebilehel Kulina on meil jooksjad, mida toodavad sellised tippmargid nagu Hübsch, mis võivad parandada teie maja esteetikat, kaitstes samal ajal teie põrandaid halvenemise eest, olenemata sellest, kas teil on vaip, plaat- või puitpõrandad.

Jooksikuid kasutatakse sageli selleks, et rõhutada konkreetset piirkonda majas, kaitstes samal ajal ka tiheda liiklusega piirkondi, erinevalt tavalistest vaipadest, mis katavad kogu ruumi.

Mis on vaip ja jooksja põhiline erinevus?

Põhiline erinevus vaiba ja jooksja vahel seisneb nende suuruses, otstarbes ja paigutuses ruumis.

  • vaip, mida nimetatakse ka vaibaks, on suur tekstiilpõrandakate, mis katab olulise osa ruumi põrandapinnast. Vaibad on saadaval erinevates suurustes.
  • Jooksuriba on pikk ja kitsas vaip või vaip, mis on mõeldud kitsastes ruumides, näiteks koridorides, sissepääsudes või koridorides, kasutamiseks.

Kuidas ma oma jooksjat hooldan ja hooldan?

Teie jooksja nõuetekohane hooldamine ja hooldamine pikendab selle eluiga ja hoiab selle suurepärase väljanägemisega aastaid, mistõttu on meil need ühised hooldusvihjed, mis aitavad teil oma jooksjat kauem kasutada.

Esiteks saate oma jooksja alati tolmust, mustusest ja prahist vabana hoida, kui regulaarselt tolmuimejaga tolmuime. Valige lihtsalt pöörlevate harjapeadega Hoover, et saavutada optimaalne puhastustulemus kõikidel külgedel.

Samuti saate vähendada ebaühtlast kulumist, kui pöörate jooksjat perioodiliselt, eriti kui see on paigutatud tihedalt liikuvasse kohta, kus on palju liikumist.

Lõpuks saate oma jooksjat kaitsta ka kogunemise eest, kasutades võimaluse korral uksematte, nii et väliskülastajatelt pärit mustuse ja prahi ülekandumine jääks minimaalseks.

Milliseid materjale on kõige parem kasutada jooksikute valmistamiseks?

Jooksikuid võib valmistada erinevatest materjalidest, millel kõigil on oma eelised ja omadused. Polüester ja vill on kaks levinud materjali, mida kasutatakse jooksikute valmistamiseks aadressil Kulina:

  • Polüester

Polüestrist jooksjaid kasutatakse laialdaselt nende vastupidavuse ja plekikindluse tõttu. Need on suurepärane valik suure liiklusega alade jaoks, kuna neid on lihtne hooldada ja puhastada. Polüestrist jooksjad on tavaliselt odavamad kui muud kangad ning neid on saadaval mitmesugustes värvides ja kujunduses.

  • Villane

Villased jooksujalatsid on teine populaarne valik, sest need on rikkaliku tunde ja vastupidavuse tõttu. Vill on looduslik kiud, mis lisab soojust ja mugavust ning on pehme, mõnus ja mõnus jalutada. Villased jooksjad on turvaline valik laste ja lemmikloomadega majapidamistes, kuna need on ka looduslikult tule- ja plekikindlad.

Saate sirvida ka teisi erinevate tekstiilide kollektsioone, näiteks dekoratiivsed tekstiilid, köögitekstiilid ja magamistoatekstiilid.