Magustoidutaldrik MATT BLACK 23 cm, MIJ

Code: MIJC7963A
Sale KULINA WEEKEND
Brand: MIJ
18 € –15 %
Magustoidutaldrik MATT BLACK 23 cm, MIJ
18 € –15 % 15,30 €
Veebis laos (4 pcs)

Made in Japan'i Matt kollektsiooni suur madal taldrik on valmistatud käsitsi kvaliteetsest looduslikust keraamikast, mis ei sisalda kahjulikke aineid. See on nõudepesumasinas ja mikrolaineahjus kasutatav.

Detailed information

Product detailed description

Suur madal taldrik kollektsioonist Matt by MIJ on käsitsi valmistatud vastupidavast looduslikust keraamikast, mis ei sisalda kahjulikke lisandeid ega raskemetalle. Seda valmistavad Jaapani meistrid, kelle traditsioonid ulatuvad tagasi 12. sajandisse. Värvid on kvaliteetsed, ei kooru ega sisalda kahjulikke aineid.

MIJ tooted sobivad seega nii nõudepesumasinasse kui ka mikrolaineahju. Jaapani keraamikat MIJ on restoranides kasutatud juba üle 30 aasta ning selle kvaliteet ja vastupidavus on põhjalikult kinnitatud. Keraamika imporditakse otse Jaapanist.

Matt-kollektsiooni nõud on viimistletud mattvärvi ning musta ja halli värvi. Servad on viimistletud läikiva glasuuriga, mis moodustab ilusa kontrasti matiga keskel. Mõned Matt-kollektsiooni toidunõud on poolläikiva viimistlusega ja seal, kus matt viimistlus kohtub läikiva viimistlusega, tekib huvitav efekt, mis meenutab vabalt voolavat värvi.

SPETSIFIKATSIOONID

Läbimõõt: 23 cm

Kõrgus: 4 cm

Kaal: 600 g

Värv: must

Materjal: keraamiline

Additional parameters

Category: Lauanõud
Warranty: 2 years
Weight: 0.6 kg
Värv: Must
Materjal: Keraamika
Suurus: 23 cm
Toote tüüp: Taldrik
Kollektsioon: MIJ Matt Black
Tooteinfo: Mikrolaineahjukindel, Nõudepesumasinakindel
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: