Manuaalne tsitruspuuviljapress

10 items total
Tsitrusepress JUICY SALIF, Alessi
85 €
ALPSJS
Tsitrusepress, Eva Solo
Sticker
28,80 € –31 %
Tsitrusepress, Eva Solo
Veebis laos (>5 pcs)
19,80 €
ES567613
Tsitrusviljade press TOP TOOLS, WMF
Sticker
44,40 € –20 %
35,52 €
WM0646906210
Tsitrusviljapress 13 cm, roostevaba teras, WMF
Sticker
49,10 € –20 %
39,28 €
WM0605806040
Tsitrusepress CALLISTA, Blomus
Sticker
56,05 € –20 %
44,84 €
BM63480

Käsitsi kasutatav tsitrusviljade pressimismasin - käepärane tööriist puuviljade mahla valmistamiseks

Mis on käsitsi kasutatav tsitrusviljamahla pressimismasin?

Käsitsi kasutatav tsitrusviljade mahlapress on köögi tarvik, mida kasutatakse sidrunite, apelsinide või laimide tõhusaks pressimiseks, ilma et mahla tuleks üle käte ja töölaua tilkuda või tsitruseemneid välja võtta. Tsitrusviljapressiga saate kiiresti ja lihtsalt soovitud mahla oma lemmikretseptide jaoks või toitva ja energialisaava joogi jaoks.

Kas ma kaotan toitained, kui ma kasutan mahlapressi?

Jah, mõned tervetes puuviljades sisalduvad toitained võivad kaduma minna, kui mahlata puuvilju. See on nii, sest mahlade valmistamise käigus eemaldatakse sageli viljaliha, mis sisaldab palju kiudaineid ja muid toitaineid.

Mahlade valmistamine võib anda kontsentreeritud koguse antioksüdante, vitamiine ja mineraalaineid, kuid see põhjustab ka seda, et jääte ilma tselluloosi väärtuslikest kiudainetest ja muudest toitainetest.

Mida saab tsitrusviljapressis mahla pressida?

Tsitrusviljapressi abil saab mahlata mitmeid tsitrusvilju, sealhulgas sidrunid, laimid, apelsinid, greipfruitsid ja mandariinid. Käsitsi kasutatav tsitrusviljapress toimib, avaldades tsitrusviljadele survet ja eraldades mahla viljalihast ja koorest. Kui teil on vaja pressida palju puuvilju või kui soovite igal hommikul värsket mahla juua, võite vaadata ka meie elektriliste mahlapresside pakkumist, mida on lihtsam kasutada kui käsitsi pressimisseadmeid.

Kas mahlapressija või pressimismasin on parem?

Valik pressimisseadme ja mahlapressi vahel sõltub sellest, millist tüüpi mahla soovite. Kui pressimismasin sobib hästi tsitrusviljade, näiteks sidrunite ja laimide puhul, siis mahlapress sobib suurepäraselt mahla eraldamiseks puu- ja köögiviljadest, millel on palju viljaliha.

Veebisaidil Kulina leiate palju kvaliteetseid käsitsi kasutatavaid tsitrusviljade pressimismasinad tuntud tootjatelt, nagu näiteks WMF, Joseph Joseph või Eva Solo on saadaval meie veebilehel. Need tsitrusviljade pressid on saadaval erinevates stiilides, mis on valmistatud plastikust, klaasist või alumiiniumist, et vastata teie individuaalsetele nõudmistele ja eelistustele.