õuepadjad

1 items total
Dekoratiivne padi aeda STAY 70 x 30 cm, hall, Blomus
50,95 €
BM62012

Aiapadjad - lisage mugavust ja stiili oma õuealale

Mis vahe on sise- ja välistingimustes kasutatavatel padjadel?

Sise- ja välistingimustes kasutatavad padjad on mõeldud erinevatel eesmärkidel ja nende valmistamisel kasutatakse vastavatesse keskkondadesse sobivaid materjale. Siin on mõned peamised erinevused sise- ja välistingimustes kasutatavate padjade vahel:

1. Materjalid:

 • Siseruumide padjad: Sisemised padjad on sageli valmistatud mitmesugustest materjalidest, sealhulgas puuvillast, polüestrist, siidist ja erinevatest segudest. Need materjalid seavad esikohale mugavuse ja esteetika, kuna need ei pea vastu pidama karmidele välistingimustele.
 • Välitingimustes kasutatavad padjad: Välitingimustes kasutatavad padjad on tavaliselt valmistatud vastupidavamatest ja ilmastikukindlatest materjalidest, nagu akrüül, polüester või vinüül. Need materjalid on valitud nende niiskuse, UV-kiirguse ja hallituse kasvu suhtes vastupidavuse tõttu. Need on kavandatud taluma päikese, vihma ja muude välitingimustega kokkupuutumist.

2. Ilmastikukindlus:

 • Siseruumide padjad: Need võivad kahjustuda, kui need puutuvad kokku vihma, päikese või äärmuslike temperatuurimuutustega.
 • Välitingimustes kasutatavad padjad: Välitingimustes kasutatavad padjad on spetsiaalselt konstrueeritud niiskuse, tuhmumise ja muude välitingimustega seotud probleemide vastu. Need on kavandatud nii, et need püsivad heas seisukorras ka vihma, päikesevalguse ja muude ilmastikutingimuste mõjul.

3. Ehitus:

 • Siseruumide padjad: Siseruumide padjad võivad seada esikohale pehmuse ja pehmuse. Neil võivad olla keerukamad kujundused, sealhulgas kaunistused ja dekoratiivsed õmblused.
 • Välitingimustes kasutatavad padjad: Välitingimustes kasutatavad padjad on sageli valmistatud lihtsama disainiga, keskendudes vastupidavusele ja funktsionaalsusele. Neil võivad olla veekindlad katted, tõmblukud ja sidemed nende kinnitamiseks välismööbli külge

4. Hooldus:

 • Siseruumide padjad: Siseruumides olevad padjad on üldiselt lihtsamini puhastatavad ja hooldatavad, kuna need ei puutu kokku sama suure mustuse ja niiskusega kui välitingimustes olevad padjad.
 • Välitingimustes kasutatavad padjad: Välitingimustes kasutatavad padjad vajavad sagedasemat puhastamist, kuna need puutuvad kokku välitingimustega. Need on kavandatud nii, et neid saab hõlpsasti pühkida, voolikuga maha pühkida või puhastada mahedate puhastusvahenditega.

5. Esteetika:

 • Siseruumide padjad: Siseruumide padjad on sageli esmatähtsad esteetilised ja neid võib olla rohkem erinevaid värve, mustreid ja kujundusi, mis sobivad sisekujundusega.
 • Välitingimustes kasutatavad padjad: Kuigi õuepadjad on saadaval erinevates kujundustes, võivad need olla pigem utilitaarse välimusega, rõhutades funktsionaalsust keerulise disaini asemel.

Kokkuvõttes seisneb peamine erinevus sise- ja välispatjade vahel kasutatavates materjalides, nende vastupidavuses erinevatele keskkonnatingimustele ja nende kasutusotstarbes. Siseruumide padjad seavad esikohale mugavuse ja esteetika, samas kui õuepadjad seavad esikohale vastupidavuse ja ilmastikukindluse.

Kas õuepadjad võivad märjaks saada?

Enamik õuepatju pakub teatavat veekaitset, kuid mitte kõik neist ei ole täielikult veekindlad. Vihmastel päevadel võib kiiresti kuivavaid materjale, näiteks polüestrit, jätta õue.

Mõni tootja soovitab padjade pikaealisuse suurendamiseks hoida neid siseruumides, kui neid ei kasutata. Iga valitud toote kohta saate lisateavet, kui loete selle kirjeldust. Aiapadjad on suurepärane võimalus suurendada oma õuekeskkonna mugavust ja elegantsust. Et leida oma terrassile, terrassile või aeda ideaalsed padjad, sirvige siin Kulina laias värvide, kangaste ja suuruste valikus.

Kuidas hooldada õuepatju?

Kui olete valinud oma aiapadjad veebilehel Kulina, olete valmis nautima oma õueala stiilselt ja mugavalt. Järgmised nõuanded aitavad teil oma aiapadja eest hiljem hästi hoolitseda:

 • Talvel hoidke padjad siseruumides. See aitab kaitsta neid kulumise eest ja pikendab nende eluiga, kuigi teatud padjad on ehitatud niiskuse talumiseks.
 • Hoidke oma padjad puhtad, kasutades vee ja maheda pesuvahendi segu, et neid oleks lihtne ja tõhus puhastada.
 • Vältige padjadele märjaks jätmist. Need padjad tuleb alati kuivatada kohe, kui nad on märjaks saanud.

Kas välipadi atavat välipadi saab kasutada ka siseruumides?

Jah, tavaliselt saab õuepatju kasutada siseruumides. Siiski tuleb silmas pidada mõningaid asju. Välispadjad ei pruugi pakkuda sama pehmust ja mugavust kui sisepadjad, kuna need on valmistatud selleks, et nad kannataksid väliseid tegureid, nagu päikesepaiste ja niiskus.

Lisaks sellele ei pruugi õuepatjade puhul kasutatavad materjalid olla nii plekikindlad või lihtsalt puhastatavad kui siseruumides kasutatavad materjalid. Kui soovite kasutada õuepatju siseruumides, on oluline veenduda, et nende stiil ja välimus täiendavad teie sisekujundust.

Mitmed valikud pakuvad rohkem mugavust ja stiili siseruumides, kui soovite padjad, mis on valmistatud ainult siseruumides kasutamiseks. Saate osta ka spetsiaalselt lastele valmistatud patju.