Pesemine Brabantia

29 items total
Nõude kaabits, Brabantia
KULINA WEEKEND
9,39 € –15 %
Nõude kaabits, Brabantia
Veebis laos (>5 pcs)
7,98 €
BRAB302381
Hoidik valamu sisse, hall, Brabantia
KULINA WEEKEND
20,49 € –15 %
17,41 €
BRAB302466
Nõudekuivatusrest, hall, Brabantia
KULINA WEEKEND
69,99 € –15 %
59,49 €
BRAB117404
Hoidik valamu sisse, hall, Brabantia
KULINA WEEKEND
18,49 € –15 %
15,71 €
BRAB117503
Up
More products

Avasta meie Brabantia kvaliteetsed nõudepesutarvikud. Pakume mitmesuguseid praktilisi ja stiilseid tooteid, mis on loodud muutma nõudepesukogemust tõhusamaks ja nauditavamaks.

Meie nõudepesutarvikute hulka kuuluvad nõudealused, kraanikausikorraldajad, nõudeharjad ja palju muud. Iga toode on hoolikalt kujundatud, pöörates tähelepanu detailidele ja funktsionaalsusele, et rahuldada sinu konkreetseid vajadusi köögis.

Brabantia nõudealused on loodud tagamaks turvalist hoiustamist ja kiiret kuivamist. Laiad osad ja reguleeritavad funktsioonid võimaldavad meie nõudealustel mahutada erineva suurusega nõusid, sealhulgas klaase ja söögiriistu. Need on valmistatud vastupidavatest ja kergesti puhastatavatest materjalidest, tagades pikaajalise kasutuse.

Kraanikausikorraldajad aitavad hoida kraanikausi piirkonda korras ja organiseeritud. Neil on eraldi osad käsnadele, harjadele ja nõudepesuvahendile, võimaldades hoida kõik vajalik käeulatuses. Kompaktne disain säästab väärtuslikku tööpinda, hoides kraanikausi ala puhtana.

Efektiivseks puhastamiseks on meie nõudeharjad varustatud vastupidavate harjastega, mis eemaldavad tõhusalt toidujäägid ja plekid nõudelt. Mugavad käepidemed tagavad lihtsa haarde ja kontrolli, muutes nõudepesu vaevatuks ja mugavaks protsessiks.

Brabantia nõudepesutarvikud ei ole mitte ainult praktilised, vaid lisavad ka stiili sinu köögile. Nende elegantne ja kaasaegne disain toob kööki stiilset nooti. Vali erinevate värvide ja viimistluste seast, mis sobivad sinu köögi sisekujunduse ja isiklike eelistustega.

Paranda oma nõudepesurutiini Brabantia nõudepesutarvikutega. Tutvu meie kollektsiooniga juba täna ja leia ideaalsed tooted, mis parandavad sinu köögi funktsionaalsust ja stiili. Brabantia abil ei ole nõudepesu kunagi olnud nii efektiivne ja nauditav.