Pott WOLL

7 items total
Pott DIAMOND LITE PRO 20 cm, induktsioon, WOLL
126 € –23 %
96 €
WL120DLPI
Pott DIAMOND LITE PRO 24 cm, titaan, WOLL
129 € –12 %
113 €
WL124DLP
Pott DIAMOND LITE PRO 28 cm, mittenakkuv, WOLL
140 € –20 %
112 €
WL128DLP
Pott TITANIUM NOWO 24 cm, induktsioon, WOLL
143 € –19 %
115 €
WL124IL
Pott TITANIUM NOWO 28 cm, WOLL
130 € –13 %
Pott TITANIUM NOWO 28 cm, WOLL
Veebis laos (>5 pcs)
113 €
WL128N
Pott DIAMOND LITE PRO 24 cm, titaan, WOLL
147 € –23 %
112 €
WL124DLPI

Meie WOLL pottide kollektsioon on hädavajalik köök, mida iga kodukokk vajab. Need potid on valmistatud täpselt ja disainitud vastupidavuse tagamiseks ning need potid on teie kulinaarsete seikluste jaoks hädavajalikud.

Kui tegemist on toiduvalmistamisega, siis õigete tööriistade olemasolu muudab kõik. WOLL potid on konstrueeritud nii, et need tagavad ühtlase soojusjaotuse, mis tagab, et teie toidud valmivad iga kord ideaalselt. Ükskõik, kas keedate maitsvat hautist või keedate pastat, võite usaldada, et WOLL potid annavad ühtlase tulemuse.

WOLL pottide üks silmapaistvaid omadusi on nende mittekleepuv pind. See ei tee mitte ainult toiduvalmistamist lihtsaks, vaid ka puhastamist. Hüvasti kraapimise ja pottide leotamisega; WOLLi pottide abil veedate vähem aega köögis ja rohkem aega söögi nautimiseks.

WOLL potid sobivad erinevate pliitidega, sealhulgas gaasi-, elektri- ja induktsioonpliitidega, mistõttu on need mitmekülgsed igas köögis. Te ei pea muretsema, kas need potid sobivad teie pliidiplaadiga - need on loodud nii, et need sobivad sujuvalt teie toiduvalmistamise rutiini.

Vastupidavus on veel üks WOLL pottide tunnusjoon. Need potid on ehitatud nii, et nad peavad vastu ka sagedase kasutamise korral. Investeeri WOLLi potti ja sul on köögikaaslane, mis teenib sind aastaid.

Meie WOLLi pottide kollektsioonis on saadaval suures valikus suurusi ja stiile, seega on igaühele midagi. Alates väikestest kastrulitest kuni suurte varupottideni leiate sobiva poti, mis sobib teie toiduvalmistamisvajadustele. Olenemata sellest, kas te valmistate õhtusööki perele või katsetate uusi retsepte, on WOLL potid teile sobivad.

Täiustage oma kööki WOLLi pottidega juba täna ja tõstke oma toiduvalmistamise taset. Tänu oma kvaliteedile, mitmekülgsusele ja vastupidavusele on need potid salajane koostisosa suussulavate roogade loomiseks, mida teie pere ja sõbrad armastavad.