Steiginuga Professionaalne "S" 12 cm, Zwilling

Code: ZW31028120
Sale Outlet
Brand: ZWILLING
72,99 € –25 %
Steiginuga Professionaalne "S" 12 cm, Zwilling
72,99 € –25 % 54,23 €
Välja müüdud
The item has been sold out…

PROFESSIONAL "S" seeria noad on ülemaailmselt populaarsed oma põhjaliku töö, optimaalse kaalujaotuse ja ohutu kasutamise tõttu. Need on klassikalised kolmekandilised noad, mille teravus on kõrge ja kauakestev tänu eriterase kasutamisele ja täpsele käsitsi teritamisele. Professionaalsed kokad üle kogu maailma usaldavad neid, proovige neid ise! Pärast esimest kasutamist ei taha te seda enam vahetada. Sellesse sarja kuulub näiteks see käepärane pihvinuga.

Detailed information

Product detailed description

PROFESSIONAL "S" seeria noad on ülemaailmselt populaarsed oma põhjaliku töö, optimaalse kaalujaotuse ja ohutu kasutamise tõttu. Need on klassikalised kolmekandilised noad, mille teravus on kõrge ja kauakestev tänu eriterase kasutamisele ja täpsele käsitsi teritamisele. Professionaalsed kokad üle kogu maailma usaldavad neid, proovige neid ise! Pärast esimest kasutamist ei taha te seda enam vahetada. Sellesse sarja kuulub näiteks see käepärane pihvinuga.

Seeria PROFESSIONAL "S"

 • Klassikaline kvaliteetne nuga
 • Ergonoomiline sünteetiline käepide traditsioonilises disainis kolme neetiga
 • Patronaaž Standard
 • Sujuv üleminek kaitsja ja käepideme vahel
 • ZWILLING J jaoks toodetud eriteras. A. Henckels
 • FRIODUR® tera, külmkarmastatud
 • SIGMAFORGE® nuga - ühest tükist sepistatud
 • Kõvadus umbes 57 HRC Rockwelli skaalal
 • Käsitsi lihvimine
 • Laser tera juhtimine
 • Eluaegne garantii tera tootmisvigade suhtes
 • Nuge võib pesta nõudepesumasinas - soovitatav on siiski pesta käsitsi
 • Tera pikkus: 12 cm

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid:

Nugade valmistamiseks kasutati spetsiaalset kvaliteetset kroomi ja süsiniku optimaalse sisaldusega terast, mis on toodetud vastavalt erinõuetele ainult ZWILLING J jaoks. A. Henckels. Rockwell'i kõvadusega umbes 57 HRC on see teras paindlik, hea esialgse lõiketõhususe, pika tera eluea ja täiusliku korrosioonikindlusega. Sellest eriterasest valmistatud noad on ka kergesti teritatavad. Selle tootmise õige "retsepti" kinnituseks on asjaolu, et sellest on valmistatud juba üle 100 miljoni noa ilma terase koostist muutmata.

Terase omadusi parandatakse nugade valmistamiseks veelgi spetsiaalse patenteeritud FRIODUR® karastusmeetodiga, mille puhul teras külmutatakse -70 °C peale kuumutamist üle 1000 °C ja karastamist ning seejärel kuumutatakse veel kaks korda umbes 250 °C temperatuurini. Saadud molekulaarstruktuur suurendab oluliselt noa kõvadust, sitkust ja korrosioonikindlust.

Tera on sepistatud ühest tükist terasest, kasutades SIGMAFORGE® meetodit, mis parandab terase omadusi. Sel viisil sepistatud terad on tihedama ja ühtlasema struktuuriga, mis tagab suurema tugevuse, sitkuse ja vastupidavuse tuhmumisele.

Stabiilne tera ja täiuslik tera geomeetria tagavad erakordse lõiketõhususe ja täpse kontrolli lõikamisel. Terav nurk annab veelgi rohkem teravust, mis muudab lõikamise nauditavamaks. Tänu kiilukujulisele lõikele tungib nuga vaevata toidu sisse. Hälli kuju aitab nuga intuitiivselt kasutada lihtsaks ja täpseks lõikamiseks.

Standard kaitse on integreeritud tera osana ühte teratükki. Tagab õige kaalujaotuse, kaitseb sõrmede libisemise eest teral ja tagab noa täpse kontrolli.

Ergonoomiline käepide on valmistatud vastupidavast sünteetilisest materjalist, mis on purunemiskindel, löögikindel või toiduhapete suhtes vastupidav. Nõudepesumasinas pestav. Varred kinnitatakse varre külge kolme neetiga. Üksikute osade täiuslik liimimine takistab sademe ja bakterite kinnijäämist, mistõttu vastavad noad rangetele hügieeninõuetele.

Additional parameters

Category: Steiginoad
Warranty: 2 years
Weight: 0.1 kg
Tera pikkus: 12 cm
Suurus: 12 cm
Toote tüüp: Steiginuga
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.