Kivisüsi 2,5 kg, LotusGrill

Code: LTLK2500
Brand: LotusGrill
17,80 €
Välja müüdud
The item has been sold out…

Süsi LotusGrill 2,5 kg on valmistatud kõvast pöögipuidust, seega on see 100% looduslik. Sellel on kõrge kütteväärtus, see kuumeneb kiiresti ja selle eeliseks on väike söekulu.

Detailed information

Product detailed description

POPIS

LotusGrill süsi on originaaltarvik LotusGrill ja LotusGrill XL grillidele, kuid seda võib kasutada üldiselt iga grilli jaoks. LotusGrill süsi tagab parimad grillimistulemused, kuna võimaldab suitsuta, tervislikku ja lihtsat grillimist. See sobib ideaalselt igat tüüpi LotusGrill grillidele. Kivisütt iseloomustab väga kiire kuumenemine ja pikk põlemisaeg. See on valmistatud kõrge kütteväärtusega kõvast pöögipuidust. 1 kg söega saate LotusGrill-l grillida kuni 6 korda. Hind on ainult 18 krooni ühe grilltunni kohta.

Kivisöe LotusGrill tootmisel järgitakse rangeid kvaliteedi- ja ökoloogianõudeid. Tooraine pärineb FSC-sertifikaadiga metsadest, mis näitab säästva metsanduse kõrgeimat standardit. Süsi on 100% looduslik, ilma sideainete ja muude kemikaalideta, mida briketi tootmisel kasutatakse. See ei sisalda tolmu ega lisandeid, mida tavalises söes leidub. See tagab peaaegu null suitsu tekkimise.

SPETSIFIKATSIOONID

Kaal: 2 ,5 kg

Koostis: pöögipuit

Eesmärk: LotusGrill ja LotusGrill XL lisaseadmed

Additional parameters

Category: Sösi, brikett ja tulehakatus
Warranty: 2 years
Weight: 2.5 kg
Materjal: Puit
Toote tüüp: Grilltarvikud
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: