Taldrik Eva Solo

16 items total
Teekruus LEGIO NOVA 340 ml, Eva Solo
39,95 € –29 %
28,12 €
ES887307
Kruus LEGIO 400 ml, Eva Solo
19,95 € –32 %
Kruus LEGIO 400 ml, Eva Solo
Veebis laos (>5 pcs)
13,50 €
ES886273
Teetass LEGIO NOVA 350 ml, Eva Solo
19,95 € –28 %
14,25 €
ES887255

Tere tulemast Eva Solo tasside maailma! Tõsta oma joomiskogemust meie erakordse kvaliteediga ja stiilsete tasside kollektsiooniga. Disainitud erilise tähelepanuga funktsionaalsusele ja esteetikale, on need tassid hädavajalikud tarvikud igale kohviarmastajale, teesõbrale või kõigile, kes soovivad oma lemmikjooke nautida stiilselt.

Valmistatud täpsusega ja kvaliteetsetest materjalidest, pakuvad Eva Solo tassid ideaalset tasakaalu vormi ja funktsiooni vahel. Olgu tegemist hommikuse kohvi nautimise, rahustava teetassiga või jahutava jääjoogiga - meie tassid tagavad mugava ja nauditava joomiselamuse.

Naudi tunnet, kui hoiad käes ideaalselt tasakaalustatud tassi, millel on ergonoomilised käepidemed, tagades kindla haarde. Meie tasside läbimõeldud disain hõlmab ka omadusi nagu lekkekindlad kaaned ja isolatsiooni omadused, võimaldades sul nautida jooke optimaalsel temperatuuril kauem.

Ent Eva Solo tassid ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka modernse elegantsi avaldus. Nende kaasaegne ja minimalistlik disain sobib suurepäraselt igasse keskkonda, olgu selleks siis köök, kontor või õues toimuv sündmus. Need tassid ei paranda mitte ainult jookide esteetilist külge, vaid lisavad ümbritsevasse keskkonda ka elegantsi.

Eva Solo väärtustab sinu rahulolu joogikogemuse ja ohutusega. Meie tassid on vabad kahjulikest keemilistest ühenditest, tagades, et sinu joogid jäävad puhtaks ja puutumata. Otsid siis klassikalist portselanist tassi, elegantset roostevabast terasest disaini või värvikat silikoonvalikut - meie lai valik pakub midagi igale maitsele.

Uuri lähemalt Eva Solo tasside kollektsiooni ja muuda oma igapäevane joomisrutiin luksuslikuks elamuseks. Leia oma lemmikjookide jaoks sobiv täiuslik tass ning naudi kombineeritud peenest disainist ja praktilisest funktsionaalsusest tulenevat naudingut. Tõsta oma joomishetki Eva Solo tassidega juba täna!