Teekann MIJ

8 items total
Teekann BLACK SCROLL 450 ml, keraamika, MIJ
49 €
MIJC1376
Teekann METALLIC 550 ml, keraamika, MIJ
55 €
MIJC0036
Teekannu ja teetasside komplekt GUNMETAL, 5-osaline komplekt, MIJ MIJC5185
Teekomplekt BLUE POT, 5-osaline komplekt, MIJ
100 €
MIJRW0021
Teekomplekt METALLIC BLUE, 5-osaline komplekt, MIJ
100 €
MIJRW0029
Teekomplekt METALLIC, 5-osaline komplekt, MIJ
97 €
MIJRW0033
Teekann sõelaga INDIGO WAVE 400 ml, MIJ
49,49 €
MIJC1364
Teekomplekt DRAGONFLY, 5-osaline komplekt, MIJ
100 €
MIJC3828

Tere tulemast meie valitud Teekannude kollektsiooni Made In Japan kaubamärgilt! Sukelduge rikkalikku kultuuripärandisse ja enneolematu käsitöösse nende erakordsete teekannudega, mis ühendavad suurepäraselt traditsiooni ja innovatsiooni. Iga Made In Japan kaubamärgi teekann on hoolika kunstilise osavuse ja detailide tähelepanu tunnistus.

Valmistatud harmoonilises segus traditsioonilisest Jaapani esteetikast ja kaasaegsest disainist, ei ole meie teekannud MIJ mitte ainult funktsionaalsed anumad, vaid ka eksklusiivsed kunstitööd. Olete siis teesõber või hindate lihtsalt peenelt valmistatud esemete ilu, meie Teekannud Made In Japan kindlasti võluvad teie meeli.

Meie teekannude MIJ kollektsioon pakub mitmekesisust stiilide, vormide ja värvide osas, kõik inspireeritud Jaapani kultuuri ajatust ilust. Alates elegantsetest ja minimalistlikest kujundustest, mis loovad rahuliku tunde, kuni keerukate mustriteni, mis austavad Jaapani rikkalikku ajalugu, leidub igale maitsele ja eelistusele sobiv teekann.

Valmistatud parimatest materjalidest, on meie teekannud mõeldud vastu pidama aja proovile, tagades, et saate nautida lõputuid teesessioone koos sõprade ja perega. Iga teekannu käsitsi valmistatud oskusteave tagab sujuva valamise, võimaldades teil nautida igat tilka oma lemmiktee segust.

Olete siis kirglik tee austaja või keegi, kes soovib autentset Jaapani puudutust oma kodu dekoratsioonile, meie Teekannud Made In Japan pakuvad funktsionaalsuse, ilu ja kultuurilise tähenduse ühendamist. Avastage meie kollektsioon juba täna ja leidke täiuslik Teekann, mis resoneerub teie isikliku stiili ja hindamisega Jaapani käsitöö osas. Sukelduge Teekannude maailma Made In Japan - kus traditsioon kohtub kaasaegse elegantsiga.