Termostass Eva Solo

43 items total
Termostass CITY TO GO 350 ml, kollane, Eva Solo
44,95 € –30 %
31,05 €
ES567043
Kruus LEGIO NOVA 250 ml, topeltseinaga, Eva Solo
24,95 € –28 %
17,82 €
ES886259
Up
More products

Tutvustame Eva Solo innovaatilist termotasside valikut, kus stiil kohtub funktsionaalsusega, et muuta teie liikvel joogikogemus uuel viisil. Meie kvaliteetsete termotasside kollektsioon on loodud hoidma teie jooke ideaalsel temperatuuril, tagades, et iga lonks oleks nauditav nagu esimene.

Eva Solo termotassid on teie tempokale elustiilile ideaalsed kaaslased. Olgu teel tööle, reisil või lihtsalt igapäevaste asjatoimetuste juures, on need tassid valmistatud täpsusega, et hoida teie kuumi või külmi jooke õigel temperatuuril. Nende stiilne disain ja praktilised omadused moodustavad ideaalse elegantsi ja mugavuse segu.

Topeltseinaga isolatsiooniga varustatud Eva Solo termotassid hoiavad teie kuuma joogi kuumana ja külmad joogid külmana kauem. Lekekindlad kaaned ja ergonoomilised käepidemed tagavad muretu ja mugava kasutamise, võimaldades teil nautida oma lemmikjooke olenemata asukohast.

Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest on meie termotassid loodud vastupidavaks. Nende vastupidav konstruktsioon tagab, et nad peavad vastu igapäevasele kasutusele, samas säilitades oma stiilse välimuse. Kollektsioonis olevate suuruste ja stiilide valik tagab, et iga eelistuse jaoks leidub sobiv termotass.

Tõstke oma igapäevast rutiini Eva Solo termotassidega ja kogege rõõmu oma lemmikjookide nautimisest ideaalsel temperatuuril, olenemata asukohast. Avastage stiili ja praktilisuse täiuslik sulandumine meie termotasside kollektsioonis.