Tilgakohvimasin Smeg

8 items total
Filterkohvimasin DCF02CREU, kreemjas, Smeg
199 €
SMEDCF02CREU
Filterkohvimasin 50'S STYLE DCF02GREU, hall, Smeg
199 €
SMEDCF02GREU
Filterkohvimasin 50'S STYLE DCF02PBEU, pastellsinine, Smeg SMEDCF02PBEU
Filterkohvimasin 50'S STYLE DCF02PGEU, pastellroheline, Smeg SMEDCF02PGEU
Filterkohvimasin 50'S STYLE DCF02RDEU, punane, Smeg
199 €
SMEDCF02RDEU
Filterkohvimasin 50'S STYLE DCF02SSEU, matthall, Smeg
229 €
SMEDCF02SSEU
Filterkohvimasin DCF02BLEU must, Smeg
199 €
SMEDCF02BLEU
Filterkohvimasin DCF02WHEU, valge, Smeg
199 €
SMEDCF02WHEU

Parandage oma kohvivalmistamise kogemust SMEGi kohvitrippidega, kus stiil ja funktsioon sulavad sujuvalt kokku, et täiustada teie igapäevast kohvirituaali.

SMEG, mis on tuntud oma ikoonilise retrodisaini poolest, laiendab oma ainulaadset esteetikat ka kohvitripperitele. Need kohvitilgad on midagi enamat kui lihtsalt keetmisvahendid; need on väljapaistev ese, mis lisab teie köögi sisustusele elegantsi.

SMEGi kohvitrippide keskmes on tõhusus. Need on loodud lihtsustama kohvivalmistamise protsessi, pakkudes rikkalikku ja maitseküllast tõmmistamist hõlpsasti. Olenemata sellest, kas olete kohvi austaja või juhuslik kohvi jooja, SMEG kohvitrippijad vastavad kõigile eelistustele.

Ohutus on esmatähtis ja SMEGi kohvitrippijad sisaldavad mitmesuguseid turvaelemente. Alates automaatsetest väljalülitusmehhanismidest kuni ülekuumenemiskaitseni saate nautida oma kohvi muretult.

Kohandamine on täiuslikuks kohvitassiks võtmetähtsusega ja SMEGi kohvitrummid pakuvad mitmekülgsust. Reguleerige keetmisaega, veetemperatuuri ja kohvi ja vee suhet, et saavutada oma eelistatud kangus ja maitseprofiil.

Puhastamine pärast pruulimist on paljude SMEGi kohvitrippide eemaldatavate ja nõudepesumasinas pestavate komponentide abil imelihtne. Hüvasti kohvijärgse koristamisega ning nautige puhast ja korras kööki.

SMEG pakub erinevaid kohvitrippereid, alates ühe tassitäie kohvitripperitest kuni suuremate karahvilaadsete mudeliteni. Olenemata sellest, kas valmistate kohvi iseendale või kogunenud kohvihuvilistele, on olemas SMEGi kohvitripper, mis vastab teie vajadustele.

SMEGi kohvitrippijad on midagi enamat kui lihtsalt kohvimasinad; need on teie igapäevase kohvirutiini oluline osa. Tutvuge meie valikuga juba täna ja kogege stiili ja funktsionaalsuse täiuslikku segu oma kohvivalmistamise teekonnal.