Hautamispann De Buyer

13 items total
Hautamispann AFFINITY 20 cm, de Buyer
180 € –26 %
133 €
DB373620
Hautamispann AFFINITY 20 cm, de Buyer
190,59 € –31 %
130 €
DB373020
Hautamispann MILADY 24 cm, de Buyer
154,12 € –32 %
104 €
DB341124
Hautamispann AFFINITY 24 cm, de Buyer
194,12 € –40 %
115 €
DB373624

Tere tulemast kategooriasse De Buyer hautamispannid! Kui otsite kvaliteetseid hautamispanne, olete õiges kohas. Meie hautamispannid pakuvad maitsvaid toiduelamusi teie köögis ning võimaldavad valmistada imelisi roogasid erinevates tingimustes.

Tänu kõrgekvaliteedilistele materjalidele tagame ühtlase kuumusejaotuse, pakkudes ühtlast küpsetamist ja järjepidevaid tulemusi. Pind, mis on kaetud kleepumisvastase kattega, lihtsustab toidu pööramist ning hõlbustab puhastamist, samas kui tugev konstruktsioon tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.

Olete te siis professionaalne kokk või algaja, meie laias valikus leiate endale sobiva hautamispanni. Meie väiksemad hautamispannid sobivad suurepäraselt kiirete ja lihtsate valmistuste jaoks, samas kui suuremad võimalused on ideaalsed pereõhtusöökideks. Pakume mitmeid suurusi ja stiile, et rahuldada kõiki teie kulinaarseid vajadusi.

Ergonoomiline käepide tagab mugava haarde ja lihtsa kasutuse, võimaldades teil saavutada täieliku kontrolli toiduvalmistamise üle hautamispannil. Meie hautamispannid sobivad erinevat tüüpi pliitidega, lubades neid kasutada nii gaasi-, elektri- kui ka induktsioonpliitidel.

Meie hautamispannid ei paku mitte ainult suurepäraseid toiduvalmistamisvõimalusi, vaid lisavad ka dekoratiivse puudutuse teie kööki. Nende elegantne disain ja kõrge kvaliteet tagavad kindlasti teie külalistele muljet ja tõstavad teie toiduvalmistamise kogemust.

Valige De Buyer hautamispann ja viige oma kokandusoskused järgmisele tasandile. Tutvuge meie kollektsiooniga juba täna ning leidke täiuslik hautamispann, mis muutub hädavajalikuks elemendiks teie köögis. Valmistage toite nagu professionaal ja valmistage maitsvaid roogasid, mis rõõmustavad teie meeli ning rahuldavad kõiki laua taga istujaid.