Hautamispann WOLL

19 items total
Hautamispann DIAMOND LITE 28 cm, titaan, WOLL
87,99 € –7 %
81 €
WL728DPS
Hautamispann DIAMOND LITE 32 cm, titaan, WOLL
110 € –21 %
86 €
WL732DPS
Hautamispann TITANIUM NOWO 26 cm, WOLL
87,99 € –24 %
66 €
WL726N
Hautamispann DIAMOND LITE 28 cm, eemaldatav käepide, titaan, WOLL WL1728DPS
Hautamispann ECO LITE IND 24 cm, eemaldatav käepide, WOLL WL1724ELI
Hautamispann ECO LITE IND 28 cm, eemaldatav käepide, WOLL
104,90 €
WL1728ELI

Avastage kulinaarse tipptaseme maailm meie erakordse WOLLi hautamispannide kollektsiooniga. Need hoolikalt disainitud ja oskuslikult valmistatud pannid on täiuslik täiendus igale köögile, olgu te siis professionaalne kokk või kirglik kodukokk.

WOLL hautamispannid on konstrueeritud täpse ja ühtlase kuumuse jaotuse tagamiseks, tagades, et teie hautatud toidud valmivad ideaalselt. Alates liha praadimisest kuni sibula karamelliseerimiseni pakuvad need pannid järjepidevaid ja silmapaistvaid tulemusi iga kord, kui te toiduvalmistamist teostate.

WOLL hautamispannide üks silmapaistvamaid omadusi on nende suurepärane mittekleepuv pind. See mitte ainult ei tee toiduvalmistamist lihtsaks, vaid lihtsustab ka puhastamist. Jätke hüvasti kleepuvate jäänuste ja tundide pikkuse küürimisega - WOLL Sauté Pans teeb toiduvalmistamise ja koristamise rõõmsaks.

Mitmekülgsus on WOLLi köögitarvete keskmes ja nende Sauté Pansid ei ole erandiks. Need pannid ühilduvad erinevate pliitidega, sealhulgas gaasi-, elektri- ja induktsioonpannidega, pakkudes teile paindlikkust toiduvalmistamiseks igas köögikeskkonnas.

Vastupidavus on WOLLi maine tunnusjoon ja nende hautamispannid on ehitatud nii, et nad peavad vastu kõrgetele temperatuuridele ja sagedasele kasutamisele. Võite loota, et need pannid on teie köögiarsenali kauakestev ja usaldusväärne osa.

Meie WOLL hautamispannide kollektsioon pakub erinevaid suurusi ja stiile, mis sobivad teie toiduvalmistamise vajadustega. Olenemata sellest, kas te valmistate kiiret nädalase õhtusöögi või gurmeepidu külalistele, leiate oma vajadustele sobiva praepanni.

Tõstke oma kulinaarset oskust ja looge maitsvaid praetud roogasid WOLL hautamispannidega. Nende kvaliteet, mitmekülgsus ja vastupidavus muudavad need asendamatuks täienduseks igale köögile. Ärge kõhkle - alustage WOLLi abil juba täna sautetamist nagu proffid.