Pottide komplekt WMF

WMF

WMF POTIKOMPLEKTID
Kööginõud kogu eluks

Kas teadsite, et tavaliselt ostame uue auto sagedamini kui uued potid? Ja me kasutame neid enamasti sama sageli. Seetõttu tasub kvaliteetsesse potikomplekti investeerimine end ära.

#1
Kaubamärk WMF on Saksamaal majapidamiskaupade kategooria liider.
160 aastat ajalugu. Üle 500 disainiauhinna.
Puudutage tõelist meisterlikkust

wmfno1

WMF POTIKOMPLEKTID

 

WMF-i pottide unikaalsed omadused

Cromargan® patenditud teras

Enamik WMF-i potte on valmistatud 18/10 roostevabast terasest, mis on registreeritud Cromargan®-i kaubamärgi all. Nimes olev „Crom“ tähistab kroomi, ülejäänud nimi „argan“ on tuletatud ladinakeelsest sõnast argentum, mis tähendab hõbedat. Viimane viitab pottide elegantselt läikivale välimusele, mis on saavutatud suure niklisisaldusega. Cromargan®-i teras on äärmiselt kestev, roostevaba ja vastupidav. Samuti on seda lihtne puhastada ja see on nõudepesumasinas pestav.

TransTherm®-i põhi

Unikaalsel TransTherm®-i põhjal on kolm olulist funktsiooni. Esiteks säästab see toiduvalmistamise ajal energiat, jaotades ja akumuleerides soojust optimaalselt. Teiseks võimaldab see kööginõusid kasutada kõigil soojusallikatel, sealhulgas induktsioonil. Ja kolmandaks muudab see potid optimaalseks kõikideks kuumtöötlusteks – keetmiseks, hautamiseks, praadimiseks, blanšeerimiseks ning ka ahjus kuumutamiseks ja küpsetamiseks, kuni 250 °C (märkus: maksimaalne temperatuur võib varieeruda sõltuvalt konkreetse komplekti kaane või käepideme kasutamisest).

Vastupidavus

Kvaliteetsed materjalid ja hoolikas valmistusviis tagavad maksimaalse vastupidavuse ning pika kasutusea. Valikus on potikomplektid tavalisteks vajadusteks majapidamises või

Ülim vastupidavus

Äärmiselt vastupidavad professionaalsed komplektid, mis peavad vastu ka kõige raskematele kasutusviisidele. Nende hulka kuuluvad tootesarjad Function 4, Premium One, Gourmet Plus ja Compact Cuisine.

Milline potikomplekt sobib teile?

WMF-i potikomplektid erinevad funktsiooni ja disaini poolest. Oleme teie jaoks valinud kõige populaarsemate tootesarjade põhifunktsioonid:

 

WMF
wmf

WMF Function 4
Üks kaas, neli funktsiooni

Kulina populaarseima potikomplekti peamine iseloomulik omadus on neile iseloomulik punane rõngas kaanel. Klaaskaantes olevad punased silikoonrõngad suurendavad kööginõude funktsionaalsust. Lükake kaas vastavalt vajadusele ühte neljast märgitud asendist – suletud väikese koguse veega aurutamiseks, avatud täielikuks keetmiseks ja suure või väikese avaga isegi peeneteralise riisi kurnamiseks.

WMF FUNCTION 4

WMF
wmf

WMF Quality One
Cool+ patenditud tehnoloogia

See komplekt on eriti populaarne tänu oma ümarale ja silmailu pakkuvale kujule. Lisaks tagab Cool+ tehnoloogia (äratuntav käepidemete punaste ääriste järgi) kõrgetasemeliselt mugava toiduvalmistamise, vähendades oluliselt soojusülekannet potilt käepidemetele.

WMF QUALITY ONE

 

Kuidas hindavad Kulina kliendid WMF-i potikomplekte

WMF Function 4
Väga ilus ja funktsionaalne komplekt. Oleme sellega väga rahul. See kaunistab meie kööki. Meid üllatas kõige rohkem kaante funktsionaalsus.“
Ján M.

WMF Quality One
Kööginõud näevad kenad välja ja käepidemed jäävad väga külmaks. Siiani suurepärane.“
Zuzana P.

WMF Astoria
Kvaliteetne toode, elegantne, kaasaegne disain, tasub osta.“
Oanta I.

 

WMF
wmf

WMF Astoria
Viimistletud funktsionaalsus

Poleeritud pinna ja viimistletud joontega WMF Astoria kööginõud ühendavad endas kõrge funktsionaalsuse ning vastupidavuse läbimõeldult elegantse disainiga.

WMF ASTORIA

WMF
wmf

WMF Compact Cuisine
Ruumisäästlik

Kas teil on väike köök ja olete mures, et isegi tavalised potid ei mahu kuskile? Muidugi mahuvad ja te ei pea isegi kvaliteedis järeleandmisi tegema! Tootesarja Compact Cuisine intelligentne ruumisäästlik disain võimaldab sama läbimõõduga potte virnastades ruumi kokku hoida. See on kombineeritud vastupidava materjali ülima vastupidavusega.

WMF COMPACT CUISINE

WMF
wmf

See tootesari on välja töötatud mugavaks toiduvalmistamiseks igas köögis. Iga detail on loodud selleks, et muuta toiduvalmistamine ja riistade käsitsemine võimalikult lihtsaks ning nauditavaks. Kõigil pottidel on õõnsad käepidemed, mis vähendavad kuumenemist, mugav sisemine skaala vedelike mõõtmiseks, lai valamisäär, mis võimaldab valada ilma tilkumiseta, ning kvaliteetsed ja tugevad klaaskaaned, mis võimaldavad igal ajal poti sisse vaadata.

WMF COMFORT LINE

 

9 items total
Potid QUALITY ONE 5-osaline komplekt, WMF
Sticker
412 € –20 %
329 €
WM774556380
Potid ASTORIA 5 tk komplektis, WMF
Sticker
299,99 € –28 %
215 €
WM780556040
Potid BELMONT, 5-osaline komplekt, WMF
Sticker
349,99 € –30 %
243 €
WM751556040
Potid COMFORT LINE 5-osaline komplekt, WMF
Sticker
327,60 € –20 %
262 €
WM732556040
Potid FUNCTION 4, 4-osaline komplekt, WMF
Sticker
791 € –20 %
632 €
WM0760046380
Potid FUNCTION 4, 5-osaline komplekt, WMF
Sticker
627,70 € –20 %
502 €
WM760556380
Potid GOURMET PLUS, 5-osaline komplekt, WMF
Sticker
579,99 € –28 %
412 €
WM720556030