Singinuga CLASSIC 26 cm, Wüsthof

Code: WU4530
Sale Outlet
Brand: WÜSTHOF
116 € –20 %
Singinuga CLASSIC 26 cm, Wüsthof
116 € –20 % 92,80 €
Veebis laos (3 pcs)

Classic Ham Knife on õhuke nuga, millel on tugev, 26 cm pikkune tera ja peenike tera. See sobib kõikide lihaliikide valmistamiseks ning te hindate seda ka prae ja singi lõikamiseks, viilutamiseks või tükeldamiseks.

Detailed information

Product detailed description

Classic Ham Knife on õhuke nuga, millel on tugev, 26 cm pikkune tera ja peenike tera. See sobib kõikide lihaliikide valmistamiseks ning te hindate seda ka prae ja singi lõikamiseks, viilutamiseks või tükeldamiseks.

Klassikaline seeria

 • Solingenis valmistatud kvaliteetsed sepistatud noad
 • Täiuslikult tasakaalustatud, unikaalse ergonoomikaga
 • Professionaalsetele kokkadele ja köögi entusiastidele
 • Must käepide on valmistatud spetsiaalsest sünteetilisest materjalist
 • Klassikaline välimus kolme neetiga, sobib hästi kätte
 • Parim saksa legeeritud teras X50CrMoV15, mida kasutatakse
 • Erakordne tera, mida on lihtne hooldada
 • Kõvadus 58 HRC Rockwelli skaala
 • Spetsiaalne arvutiga juhitav PEtec lihvimisprotsess
 • Täpne käsitsi lihvimine ja poleerimine täiusliku serva saavutamiseks
 • Range pidev kvaliteedikontroll, laseriga kontrollitud tera
 • Standardne kaitse kuju turvalise haarde tagamiseks
 • Sujuv üleminek kaitsja ja käepideme vahel
 • Imikute õmblusteta hügieeniline kinnitamine
 • Nuge võib pesta nõudepesumasinas - soovitatav on siiski pesta käsitsi
 • Lai valik tooteid, mis on loodud koostöös professionaalsete kokkadega
 • Laiendatud garantii tootmis- ja materjalivigade suhtes 15 aastaks
 • Seeria on saanud USAs tunnustatud NSF kvaliteedi- ja hügieenimärgi

Klassikaliste nugade sari tutvustab suurepäraselt kaubamärgi WÜSTHOF nugade valmistamise kunsti. See on kõige populaarsem seeria WÜSTHOF, mitte ainult selle kõrge kasutusmugavuse tõttu. Need on klassikalised neetidega nugad, mille terad on sepistatud ühest tükist legeeritud roostevabast terasest X50CrMoV15. Tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele ja täpsele lihvimisele on nende teravus kõrge ja kauakestev. Väga funktsionaalsed Classic noad on valmistatud suure hoolega kuni viimse detailini. Täpselt nii, nagu Solingeni noadelt oodatakse. Pärast esimest kasutamist ei taha te enam teist nuga..

Classic noa käepide on valmistatud vastupidavast sünteetilisest materjalist , tüüpilise kolme nööpnõela disainiga. Käepidemed on konstrueeritud vastavalt ergonoomika nõuetele, need on mõeldud mugavaks ja väsimust tekitavaks tööks. Kvaliteetne sünteetiline materjal peab vastu nõudepesumasinas pesemisele, kuid tera kvaliteedi säilitamiseks soovitame siiski käsipesu, mis on kvaliteetsete nugade puhul eelistatav.

Nugade täiusliku teravuse säilitamiseks kasutatakse spetsiaalset arvutiga juhitavat nugade teritusprotsessi WÜSTHOF . Arvuti kasutab tera mõõtmiseks laserit ja annab robotile vajalikku teavet, et tera täiuslikult teritada. Tänu arvutipõhisele tootmisele on nugade algne lõiketõhusus (kogu tera pikkuses) ja kasutusiga äärmiselt kõrge. Tera kvaliteet on kõrge ja, mis on oluline, kergesti taastatav.

Viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, peame mainima olulist NSF-sertifikaati, mille Classic-seeria on saanud USAs. NSF eesmärk on kaitsta rahva tervist ja keskkonda. See sertifitseerib muu hulgas köögiseadmeid, sealhulgas noad, mis ei ole inimeste tervisele kahjulikud. Toode on testitud ka disaini, materjaliohutuse ja kasutamise osas. NSF logo leiate toodetelt, mis on keskkonnasõbralikud ja ei koorma tarbetult keskkonda.

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid

WÜSTHOF nugade tootmiseks kasutatakse kvaliteetset Saksa terast X50CrMoV15, milles on ligikaudu 0,5 protsenti süsinikku ning kroomi, molübdeeni ja vanaadiumi legeerivate elementidena. Tänu lisatud kroomile on see korrosioonikindel, mis on kööginugade puhul soovitav.

Terasribast moodustatakse teraslindid, mis sepistatakse stantsimisseadmes. Neid karastatakse 15 minutit 1070 °C juures ja jahutatakse seejärel kiiresti 60 °C-ni kahe minutiga. Järgnev karastamine (materjali aeglane kuumutamine temperatuurini 200 °C 45 minuti jooksul) vabastab tera sisepingetest ja stabiliseerib selle martensiitstruktuuri. See annab terale optimaalse nõutava 58° Rockwell'i kõvaduse ja suurema sitkuse.

WÜSTHOF spetsiaalne noa teritusprotsess nimega PEtec (Precision Edge Technology) tagab ideaalse lõikekoha. See on tipptasemel tehnoloogia, mille puhul noad teritavad robotid, mida kontrollivad ja jälgivad arvutid. Selle protsessi eeliseks on täpne geomeetria kogu tera pikkuses, noa märkimisväärne ja äärmiselt kõrge algne lõiketõhusus, mis on võrreldav tera tera teravusega, ning lõpuks tera pikk kasutusiga.

Stabiilne tera ja täiuslik tera geomeetria tagavad erakordse lõikejõudluse ja täpse kontrolli lõikamisel. Terav nurk annab veelgi rohkem teravust, mis muudab lõikamise nauditavamaks. Tänu kiilukujulisele lõikele tungib nuga vaevata toidu sisse.

Standardne kaitse on integreeritud tera osana ühte terastükki. Tagab õige kaalujaotuse, kaitseb sõrmede libisemise eest teral ja tagab noa täpse kontrolli.

Ergonoomiline käepide on valmistatud vastupidavast sünteetilisest materjalist, mis on purunemiskindel, löögikindel või toiduhapete suhtes vastupidav. See on nõudepesumasinas pestav. Varred kinnitatakse varre külge kolme neetiga. Üksikute osade täiuslik liimimine takistab sademe ja bakterite kinnijäämist, nii et noad vastavad hügieeninõuetele.

Noa teritamine WÜSTHOF

Iga nuga tuleb aeg-ajalt teritada, sest see muutub pärast pikaajalist kasutamist tuhmiks. Tera hooldamiseks ja elavdamiseks kasutatakse kroomitud lihvimiskive ning nugade teritamiseks soovitame WÜSTHOF terituskive. Vähem kogenud inimestele pakume ka lihtsama kasutusega lihvimismasinaid. Lihtsalt ajage nuga paar korda ettevaatlikult läbi lihvimissoonte ja tera taastub.

Ed. Wüsthof Dreizackwerk KG asutati Solingenis juba 1814. aastal ja 200 aasta jooksul on Wüsthofi perekonna seitse põlvkonda olnud selle eest vastutavad. See on üks maailma kõige arenenumaid, kõrgelt automatiseeritud tootmisprotsesse. Näiteks kasutatakse nugade tootmiseks ligi 40 etapis 100 robotit.

Tänapäeval müüakse WÜSTHOF nuge enam kui 80 riigis üle maailma. Tänu kõrgekvaliteediliste materjalide ja kaasaegse arvutiga juhitava tehnoloogia kasutamisele on neid mugav kasutada ja toitu valmistada. Kulinaarne nauding iseenesest.

Additional parameters

Category: Singinoad
Warranty: 2 years
Weight: 0.14 kg
Tera pikkus: 26 cm
Suurus: 26 cm
Toote tüüp: Eriotsarbelised noad
Kollektsioon: WÜSTHOF Classic
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: